restauraceuvorare.cz

X

O nás

X

Jsme jazzová a bluesová hospůdka, se skvělým pivkem a jídlem, v centru Prahy.

Hospůdka U Voraře je atmosférická bluesová a jazzová hospůdka v Praze na Výtoni s certifikátem kvality svijanského pivka.

Ochutnat můžete nejen Svijanskou TRUMPETKU 11°, originální pivko, které se vaří pouze pro naší hospůdku, rozmanitou nabídku svijanských piv, ale i široký výběr kvalitních rumů ze všech koutů světa.

Nabízíme i leccos k zakousnutí a ve svém okolí jsme známi svou kuchyní.

Máme pro Vás otevřeno: 

Pondělí až čtvrtek: 11:00 – 23:30 hod 
Pátek: 11:00 – 24:00 hod 
Sobota: 13:00 – 24:00 hod 
Nedělě: 13:00 – 23:30 hod

Hospůdka U Voraře je atmosférická bluesová a jazzová hospůdka v Praze na Výtoni s certifikátem kvality svijanského pivka. Ochutnat můžete nejen Svijanskou TRUMPETKU 11°, originální pivko, které se vaří pouze pro naší hospůdku, rozmanitou nabídku svijanských piv, ale i široký výběr kvalitních rumů /máme cca 80 druhů / ze všech koutů světa. O Naše pivo se opravdu staráme a důkazem je každý rok NOVÝ certifikát kvality Našeho piva. Nabízíme i leccos k zakousnutí a ve svém okolí jsme známi svou kvalitní a poctivou kuchyní. Vaříme polední menu, připravujeme každý týden NOVÉ "Speciální týdenní menu" a máme samozřejmě i stálý jídelní lístek. Koncem roku 2019 prošla naše kuchyně náročnou rekonstrukcí a zakoupili jsme nové technologie k přípravě jídel metodou sous-vide. V roce 2021 oslavíme "patnáct let" od otevření naší restaurace.