Restaurace U Voraře

O restauraci

O nás

Vaříme pro Vás nepřetržitě od roku 2005

DSC_0347

Hospůdka U Voraře je atmosférická bluesová a jazzová hospůdka v Praze na Výtoni s certifikátem kvality svijanského pivka. Ochutnat můžete nejen Svijanskou TRUMPETKU 11°, originální pivko, které se vaří pouze pro naší hospůdku, rozmanitou nabídku svijanských piv, ale i široký výběr kvalitních rumů /máme cca 80 druhů / ze všech koutů světa.

O Naše pivo se opravdu staráme a důkazem je každý rok NOVÝ certifikát kvality Našeho piva. Nabízíme i leccos k zakousnutí a ve svém okolí jsme známi svou kvalitní a poctivou kuchyní. Vaříme polední menu, připravujeme každý týden NOVÉ “Speciální týdenní menu” a máme samozřejmě i stálý jídelní lístek.

Koncem roku 2019 prošla naše kuchyně náročnou rekonstrukcí a zakoupili jsme nové technologie k přípravě jídel metodou sous-vide. V roce 2024 oslavíme “DVACET LET” 

od otevření naší restaurace.

SKVĚLÝ KONCEPT RESTAURACE. INTERIÉR, PIVO A JÍDELNÍ LÍSTEK, KTERÝ SE PRŮBĚŽNĚ OBMĚŇUJE. K TOMU DOBRÁ LOKALITA A NA DNEŠNÍ DOBU I VELMI DOBRÉ CENY. JE FAJN VIDĚT RESTAURACI, KDE SE PO COVIDU DRŽÍ TOHO SVÉHO, KDE KUCHAŘ I OBSLUHA DĚLÁ SVOJI PRÁCI A KDE JÍDLO NENÍ CÍTIT JAKO CHEMIČKOU Z TĚCH VŠECH DOCHUCOVADEL. DÍKY.

David Ryšánek - Google Recenze

Translate »